| armand20 a întrebat:

Cum credeti ca as putea sa imi gasesc jumatatea? sau cum ar trebui sa aleg?thinking

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Astepti pana sare iepurele daca crezi ca ai sansa se intalnesti o femeie buna.

| armand20 explică (pentru mgtow):

Asta e problema, nu prea cred in asa cevalaughing

| mgtow a răspuns (pentru armand20):

Eh si crezi ca eu mai cred? Acum daca vrei risti indiferent la cat rau ai sa tragi pe sufletul tau, nici cu femeie dar nici singur viata nu mai e asa buna, chiar daca in singuratate sant mai multe beneficii.

| fabiola a răspuns:

Inima ta alege, nu exista reguli! Cine le cauta, pierde esentialul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-i zica cineva lui @Spetsnaz sa mai schimbe placa (mie mi-a dat ignore din acelasi motiv)! laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Somberヅ a răspuns:

Faci Ala bala portocala.

| lavinutsa a răspuns:

Vei sti cand va veni momentul potrivit. o sa simti:*

| angellswig a răspuns:

Sti cum e?
Ei bine, cand treci pe langa o persoana si fara sa ii sti numele ai fluturasi in stomac, cel mai probabil in mintea ta exista numai cuvintele:Cere-i numarul de telefon'', oo daa, cunosc sentimentul laughing
Sti ceva, niciodata sa nu iti opresti inima sa iubeasca, lasa-o libera. Poayte ca nu acum, sau poate ca da, dar niciun om nu ramane vreodata fara iubire in viata, decat daca nu-si lasa inima sa simta.
Jumatatea vei sti ca ti-ai gasit-o atunci cand tot ce simti este iubire, fara niciun pic de nemultumire, sau revolta!
As putea vorbi mult despre subiectul asta, pentru ca este unul frumos, dar trebuie sa ma opresc!
Si chiar daca acesta nu este raspunsul castigator, nu uita ce ti-am zis, si gandeste-te in tot de auna sa faci asa!
Succes!