| Trololoolololool a întrebat:

Ok. si am o fata in clasa pe care o plac. si nu stiu dc dar ea a fost in ultimul timp numai cu mitocani... in fine niste persoane diferite de mine. credeti ca am vreo sansa sa o intreb si sa aprobe. trebuie sa spun ca din cand in cand se mai da pe langa mine dar nu stiu sigur daca ma place. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| B3b3Bo55 a răspuns:

Pai ce pot spune... u zici ca erau mitocani din cauza ca poate erau mai shmecerasi fetelor le plac baietii mai shmecherasi. Incearca sa o iei cu dume de baiat de cartier laughing daca intelegi ce zic laughing si atnci sigur o sa-ti dai seama daca te place sau nu. Invito la un suc. Si aveti timp sa povestiti ii spui stii mie imi place de tine pana mea ma gandeam poate sa incercam ceva impreuna thinking si dupa ii zici rapid ceva sa te scoti. Cum ar fi sa nu te gandesti ca daca ma refuzi o sa stau pe capu tau sau ca sunt disperat. Mai faci o gluma 2 cu ea cum ar fi "sa stii ca nu accept un refuz" zambesti putin si s-ar putea sa ai o sansa happy Bafta

9 răspunsuri:
| MishikiCrisy a răspuns:

Incearca sa ii faci mici avansuri, iar apoi vezi cum se comporta ca sa stii daca ai sanse sau nu.

| Gdeni a răspuns:

Incearca, poate s-a saturat de zdrente. vrea ceva nou!

| neutrino a răspuns:

Din pacate pentru tine, nu ai nicio sansa.

| Azµre a răspuns:

Vorbește cu ea noi nici atât nu avem de unde să știm dacă te place.

| SebyRufay a răspuns:

Ai o singura sansa: fii Mitocan!

| SebyRufay a răspuns:

Fii mai dezghetat, sau macar incearca!

| FaFaLikeYou a răspuns:

Daca iti e frica nu vei aflawinking

| BadBoiy a răspuns:

In primul rand vreau sa-ti spun ca daca sunt diferiti de tine nu inseamna ca sunt mitocani. Si de ce nu o intrebi? Ce te costa? Nu ar fi nicio rusine daca ar spune nu! Eu zic sa incerci, pentru ca INCERCAREA MOARTE N-ARE!

| Trololoolololool explică (pentru BadBoiy):

Nu e vorba ca sunt mitocani pentru ca sunt diferiti... e cam aiurea de explicat da' pun mana peste tot... daca intelegi ce vreau sa zic.