| heroforyou a întrebat:

Credeti ca o iubire adevarata poate sfarsi cu o amitie, sau prietenie? pe fata pe care ai iubit-o o poti vedea si ca pe o simpla prietena sau amica?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da se poate dar poti sa mentii distanta depinde din ce cauze te-ai separat fiecare isi cunoaste istoria amoroasa si e treaba lor ce va face

| Razvan a răspuns:

Da, se poate.Ma inteleg foarte bine cu fostul meu prieten ca amica.Nu mi-am dat seama ce bun prieten e cat am stat cu ellaughing
Amandoi avem simtul umorului dezvoltat si credem ca ce e trecut trebuie sa ramana trecutwinking

| baru a răspuns:

Salut, Sa nu uitam, ca viata ne rezerva cele mai neplacuta si misterioase surprize. Indiferent cat de mult ai iubit pe cineva, mai exista posibilitatea, sa-l urasti de morte, cum se spune, iar de cele mai multe ori, omul pe care l-am iubit, devine dusman. Trist, dar adevarat. Pa

| Anileda a răspuns:

Da , se poate.

| FreakyFred a răspuns:

Nu, niciodata!