| RAY a întrebat:

Credeti ca se merita timpul ca un baiat sa astepte dupa o virgina pana vor face sex? si daca virgina va vrea 6 luni, 1 an, 2 ani se merita? de ce nu vor fetele sa faca sex? nu simt nevoie sau nu au baiatul potrivit langa ele care sa le faca sa simta nevoia?

37 răspunsuri:
| RAY explică (pentru Mihailescuioana29):

| Mihailescuioana29 a răspuns (pentru RAY):

Multi inainte happy

| RAY explică (pentru Mihailescuioana29):

Multumesc mult

| RAY explică (pentru Mihailescuioana29):

Si tie la fel

| eelena1797 a răspuns:

Au principii. Baietilor le este usor. fac, pleaca si povestesc. iar dupa fata este cea catalogata. Se merita atata timp cat tii la ea si stii ca este ceva de durata. ar trebui sa fii bucuros ca ai gasit o fat virgina ce tine la aspectul asta.

| RAY explică (pentru eelena1797):

Din pacate nu apreciem astfel de chesti din contra le consideram anormale, nu eu n-am intarnit nimic, momentan sunt lonley

| Mihailescuioana29 a răspuns (pentru RAY):

Multumesc!