| crazyboy123423 a întrebat:

Hey, Salut TPU! Sa va spun "povestea\problema" mea!: Eu pe la scoala sau oriunde stau mai mult cu fetele[mai stau si cu baietii dar foarte rar]! E posibil sa fiu gay sau bisexual? Mie imi plac fetele dar am fost refuzat din motiv ca stau prea mult cu ele[nu am nici o atractie pentru baieti]! Si sunt si foarte timid! Ce sa fac?[FUNDA!].

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Pai daca nu ai nicio atractie pentru baieti, nu esti gay. Mai ales ca i-ai propus macar unei fete sa fie cu tine si chiar daca te-a refuzat, nu inseamna ca esti gay sau bisexual.
Nu are nicio legatura. Poate cu fetele te intelegi mai bine, nu este nimic rau.
Si noi, fetele, la randul nostru avem destui prieteni baieti, vorbim cu ei des pentru ca sunt mai sinceri si nu sunt barfitori ca altele.
Nu ai de ce sa-ti faci griji! Nu ai nicio problema. Si in plus, timiditatea nu este o problema big. Incearca sa te simti bine in pielea ta, nu-ti mai face complexe si da-te la orice fata vrei tu. O sa-ti descoperi adevarata latura a "barbatului".
Linisteste-te si nu-ti face griji, nu are rost. Esti barbat adevarat, ce naiba.
Curaj!

| Giulieta13 a răspuns (pentru h3r):

Intr-adevar ai perfecta dreptate! in plus nu are nimic de aface cu gay sau asa ceva.Fii tu insuti!

8 răspunsuri:
| swagMeOutBitch a răspuns:

Thoamne baiatule, gay nu ai fi dar sigur ai probleme la mansarda

| Vibrations a răspuns:

Am avut si eu asa unul in liceu. Iubitul lui nu era gelos ca statea cu fetele laughing

| All3xAssAssInnSS a răspuns:

Si eu stau cu fetele da nu mereu cand gasim un subiect in comun sau cand ne jucam la spor big grin
Si nu esti bisexual esti leszbian xP

Lezbian=iti plac fetele

| h3r a răspuns (pentru All3xAssAssInnSS):

Lesbian*.
Si este atractie fizica doar intre fete.

| All3xAssAssInnSS a răspuns (pentru h3r):

Astea de la mine ma intreaba daca sunt lesbian si eu le zic ca da ca daca as zice ca nu zic caz gay...

| h3r a răspuns (pentru All3xAssAssInnSS):

Esti un om normal... fiind baiat, e logic sa-ti placa fetele.
Oricum, dupa ce ai scris... cred ca si fetele sunt pe aceeasi minte ca si tine.

| KazumaKwabara a răspuns:

NU,esti doar mai afemeiat, iti plac gagicile, deci nu esti gay