| Anonimus_1974 a întrebat:

Credeti ca un baiat ma place? uitati ce s-a intamplat: 2 pauze la rand ne-am tachinat. El vroia sa ma gadile eu vroiam sa-i ridic in sus bluza. SE uita la mine cu ochi de catelusi plouat. Apoi eu am terminat orele si el mai avea una. M-am hotarat sa-l astept in timp ce tata cu fratemiu de 9 ani se jucau fotbal in I.O.R. A iesit din scoala si se alerga cu niste baieti si 2 fete pana nu i-am mai vazut. Toata lumea plecase si am plecat si eu. Dupa 2 minute am trecut cu masina pe langa sccoala si el se plimba pe acolo. Cred ca venise sa vada daca mai sunt acolo si daca da, sa vb. Ce credeti?

5 răspunsuri:
| Forevăr a răspuns:

Nu stiu ce sa cred happy. Din ce ai scris tu am inteles ca va placeti reciproc tongue. Poate cand ai placat tu, si a venit el, poate venise sa vada daca esti acolo thinking

| Isabellaღ a răspuns:

Eu cred ca te place! Asa fac baietii cand indragesc o fata! O tachineaza, si se holbeaza la ea! Daca si tie iti place de el:X atunci incearca sa te imprietenesti mai bine cu elbig grinStai in pauza cu el mai mult si dupa scoala, mergeti la un suc, sau si mai fain plimbati-va prin oras, intr-un parc sau pe unde va place voua.

Asta e parerea meabig grin ca te place!

| LiviuAlan a răspuns:

Cred ca ar trebui sa mai astepti sa va cunoasteti si sa mai vorbiti pentru ca din ce ai spus tu nu pot trage o concluzie.big grinlove struck

| Ariciu24 a răspuns:

Mda, de obicei cand un baiat tachineaza o fata o place, si probabil ca tea vazut ca stateai in fata scoli si a venit sa vada daca mai esti, nu stiu cred ca a vrut sati zica ceva, daca ai idiu-l lui de mess intreaba-l daca te place sau nu, ca in viata asta daca nu risti nu castigi, multa bafta big grinwinking

| Ariciu24 a răspuns:

Josefina nu e adevarata faza cu holbatu laughing eu nu pot sa ma uit la fata de caremi place am o stare ciudata mi-e frica intr-un fel so privesc in ochi