| Anonimus_1974 a întrebat:

Credeti ca un baiat ma place? uitati ce s-a intamplat: 2 pauze la rand ne-am tachinat. El vroia sa ma gadile eu vroiam sa-i ridic in sus bluza. SE uita la mine cu ochi de catelusi plouat. Apoi eu am terminat orele si el mai avea una. M-am hotarat sa-l astept in timp ce tata cu fratemiu de 9 ani se jucau fotbal in I.O.R. A iesit din scoala si se alerga cu niste baieti si 2 fete pana nu i-am mai vazut. Toata lumea plecase si am plecat si eu. Dupa 2 minute am trecut cu masina pe langa sccoala si el se plimba pe acolo. Cred ca venise sa vada daca mai sunt acolo si daca da, sa vb. Ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Vickycel a răspuns:

Pai...eu cred ca te place fata!smug Daca il placi si tu vb cu el la telefon pe mess, facebookwinking. Succes!batting eyelashes

2 răspunsuri:
| dragutz60 a răspuns:

Nu inteleg nimiclaughing, intreaba-l

| Anonimus_1974 explică (pentru dragutz60):

Sa sti ca esti chiar nesimtit!