| Virkno a întrebat:

Credeti ca unii oameni se folosesc de aceasta categorie pentru a incepe o relatie? Argumentati! Cel mai bun raspuns va primi funda, restul vor primi vot.(promit)winking.

Răspuns Câştigător
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Aia care se lauda cu marimea din dotare si performantele sexuale, cei care se cred la matrimoniale, da.
Restul doar se confeseaza.

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu prea cred, dar mai stii?

| Deutza_2419 a răspuns:

Posibil. eu una am vrut inca cateva pareri despre o problema. nu sunt un fan al cestor site-uri dar m-au ajutat parerile pers de aici

| Diana_5753 a răspuns:

Da, eu una, da! Pentru ca exista oameni disperati, sau parasiti ce vor sa uite persoana iubita, sau chiar au o rpoblema din punct de vedere al orientrii sexuale.