| Arakiss a întrebat:

Intrebare pentru fete. Ce preferati?
Un tip cu un corp lucrat la sala, plin de muschi.
Un tip cu un corp atletic bine proportionat.

Răspuns Câştigător
| SEMIHA a răspuns:

În cazul de față, nimeni. Este vorba despre o preferință a mea, care se vede cu ochiul liber. Cu alte cuvinte, un corp armonios.

18 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Prima varianta aleg ele

| Andreeush a răspuns:

Un tip normal, nu îmi plac ăia plini de mușchi dar nici slabi ca scândura.

| SilentRain a răspuns:

Nici slab ca scândură dar nici gras sa rupă cantarul, undeva la mijloc

| sofisis a răspuns:

Nu suport musculosii facuti la sala. Prefer muschi bine conturati din sport.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa pui si tu niste poze ca majoritatea poate considera "plin de muschi" cine stie ce matahalã dopata cu steroizi.
"Corp atletic" e cam lucrat la sala, cum poti avea corp atletic farã sala? Sa stiu si eu.

| Plato a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, poti fara sala.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Plato):

Pai zi cum happy

| Arakiss explică (pentru anonim_4396):

Sa faci sport ca sa arati bine nu inseamna neaparat sa tragi de fiare, sa te indopi cu proteine si steroizi ca sa ai numai "bile" in loc de musculatura.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Arakiss):

Aia tine de preferinte : D

| Cosmin86 a răspuns (pentru Arakiss):

De ce pui proteinele si steroizii in aceeasi enumerare?

Proteine consuma oricine, si TU consumi zilnic.

| Arakiss explică (pentru Cosmin86):

Da dar nu am avut niciodata un regim bazat pe 85-90% proteine cum au unii din astia.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Arakiss):

Corect pentru masa musculara e ceva de genul 50% carbohidrati, 35% proteine, 15% grasimi.
85-90% proteine e pentru o slabire extrema.

| SEMIHA a răspuns:

Un tip cu "mintea" bine lucrată și corpul să fie ok, nici prea mult, nici prea puțin.

| Plato a răspuns (pentru SEMIHA):

Pot sa stiu cine decide ce inseamna "prea mult" sau "prea putin"?

| Plato a răspuns (pentru SEMIHA):

Aha, multumesc.

| SEMIHA a răspuns (pentru Plato):

În cazul de față, nimeni. Este vorba despre o preferință a mea, care se vede cu ochiul liber. Cu alte cuvinte, un corp armonios.

| ThyDoom a răspuns:

Un tip cu un portofel de lucrat la el și bine proporționat.

| nooneishereboo a răspuns:

O tipa...