| nikolettta a întrebat:

Credeti in destin? Adica daca ii sa fi cu cineva pana la urma vei fi chiar daca poate parea imposibil.
funda si va rog multe raspunsuri

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

Cred ca in viata ti se ofera mai multe portite deschise, poti sa pleci pe mai multe drumuri
De-aici te descurci tu

Si ce ti se intampla depinde doar de tine
Sti cum se zice``Dumnezeu iti da da in traista nu-ti baga``

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu nu iti pot zice ca e adevarat ce zici, noi oamenii ne gandim la viitor si traim prezentul. Nu ne cunoastem viata peste cativa ani asa ca nu pot crede nimic despre destin doar dumnezeu stie asta.

Răspuns utilizator avertizat
| DorelSudoru a răspuns:

AAA? De ce... o sa te doara capul.

| Rooby a răspuns:

Eu nu cred

| Pissu_6243 a răspuns:

Eu sincera sa fiu cred in asta. Poate sunt paranoica, poate nu, dar mereu imi place sa visez cu ochii deschisi, sa cred ca totul e numai lapte si miere, ca tot ce zboara se mananca. Dar cateodata nu e bine sa-ti faci planuri, vise ca apoi poti ramane dezamagita.

| Dumitru_4879 a răspuns:

Cuvintul Inposibil este o iluzie, totul pe aceasta lume este posibil, si acest lucru depinde doar de tine, destinul ti-l creezi singur(a), nu sta cu minele in solduri - ACTIONEAZA!