| Dodishor a întrebat:

Cum credeti exista dragostea de la prima vedere?

2 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Poate sa fie si la prima vedere, dar si sa vina pe parcurs! Vorbesti cu o tipa/tip deschis si ajungi sa fi atras si de caracter/personalitate dar si de aspectu fizic(mai ales culoarea ochilor)Acum sti cum e, gusturile nu se discuta! Fiecare e se indragosteste in felu lui...

| AndyLavy a răspuns:

Atractie da, Dragoste nu prea cred. Trebuie sa "parcurgem" mai multe sentimente pentru a ajunge la dragoste. Asta e parerea mea.