| IonelaaaS a întrebat:

Credeti in horoscop? daca da, de ce?

10 răspunsuri:
| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Da,la fel cum cred in Dumnezeu.

| AgathaRo a răspuns:

Nu cred fiindca totul tine de auto-sugestie. E in mintea ta si e o mare porcarie.

| drhotzu a răspuns:

Cum ai putea sa crezi ca niste constelatii de la foarte, foarte, foarte, foarte mare distanta, alese aleator iti pot influenta viata in vre un fel!

| snzpaul a răspuns:

Cred, deoarece, de fiecare data se adevereste ce spune.

| allex20n a răspuns:

Cand e de bine, cred, cand e de rau, nu big grin

| 123456numelemeu a răspuns:

Nu normal e niste banuieli odata poate sa se intample dar nu mereeu

| Mellyssa a răspuns:

Nu cred, deoarece oameni diferiti au aceeasi zodie, si nimeni nu poate sa stie ce se poate intimpla, mai ales sa se intimple la mai multi cu aceeasi zodie. Aberatii, dupa parerea mea.

| anabatr a răspuns:

Eu cred in horoscop si imi citesc horoscopul zilnic pe www.zodiacool.ro. Apropo, sunt sagetator

| crisstinnaaa a răspuns:

Da, cred in horoscop deoarece mi se adevereste mai mereu ceea ce scrie. happy

| Bodnar_Denisa_1993 a răspuns:

Nu pentru ca soarta ne e scrisa chiar inainte de a ne naste