| Alexxiax98 a întrebat:

Credeti in predestinarea relatiilor? Stiti voi, "suflete pereche".

29 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dragul nostru Plato nu cred in asa ceva, nu e nimic predestinat, totul e prea haotic sa existe asa ceva

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Cred ca sufar de personalitate multipla si nu stiu.
Mereu aflu ca sunt mai multe persoane. Pana acum eram eu leiidinbanie, acum sunt fata asta. laughing
Dar intr-un fel sa stii ca ma bucur, ca ma compari doar cu personaje pozitive.

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Asa te-au numit multi nu eu, eu doar am preluat

| Alexxiax98 explică (pentru RAY):

"totul e prea haotic sa existe asa ceva" - ce vrei sa spui?

| RAY a răspuns (pentru Alexxiax98):

Tu nu vezi ca totul e haotic si nu e nimic asa predestinat

| supadeceapa a răspuns (pentru Plato):

Leiidinbanie personaj pozitiv? laughing

| Plato a răspuns (pentru supadeceapa):

Meh, sa-i zicem controversat. Avea intentii bune.

| supadeceapa a răspuns (pentru Plato):

Aveai, dar nu le exprimai ok.

| Plato a răspuns (pentru supadeceapa):

Aa, da, uitasem ca tot eu sunt.
Acum incep sa ma gandesc ca as putea fi si El Chapo.

| supadeceapa a răspuns (pentru Plato):

Leuții sigur erai tu, de alții nu știu laughing.

| Plato a răspuns (pentru supadeceapa):

De ce asa sigur?

| supadeceapa a răspuns (pentru Plato):

Ați avut câteva comentarii identice sad.

| RAY a răspuns:

| A99deea fata tu imi dai cerere de prietenie eu o accept iar tu dai ignor, ma voi consumati substante interzise cand intrati aici? laughing laughing

Salut RAY,

A99deea vrea sa fiti prieteni pe TPU.ro!
Pentru a accepta, trebuie doar sa apesi aici!

Pentru a respinge cerera trimisa de A99deea, apasa aici.

Cu prietenie,
Echipa TPU.r

| Drimmero a răspuns:

Cred mai repede in compatibilitate decat in 'suflet pereche', nu exista doar o persoana in viata asta care sa fie aleasa, dar persoane compatibile cu tine vor exista in numar mai mare, am patit-o pe propria piele si de aia o zic.

| Andreeush a răspuns:

Nu prea cred în așa ceva, în destin poate.

| Hammurabi a răspuns:

Da, cred că da.
Am avut atâtea "suflete pereche" până acum, încât încep să cred.
Adică, cum aș putea spune acum, că n-au fost predestinate?

| sofisis a răspuns:

Nu credeam. Acum cred.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu.

| Plato a răspuns (pentru supadeceapa):

O femeie i-a zis unui prieten: "As vrea un iubit exact ca tine".
Eu nu am putut sa-i ofer o explicatie, as aprecia sa-mi spui tu.

| supadeceapa a răspuns (pentru Plato):

Dacă s-a format o prietenie-frățească între două persoane, e dubios să-l privești ca pe un iubit tongue.

| mentholinks a răspuns:

Nu prea cred.

| Plato a răspuns:

Cred DOAR in predestinare, orice altceva e ridicol si aberant, n-are nicio logica.
Ca sa nu-mi dai "eronat" din nou, tin sa fiu si mai explicit: DA, sunt de acord cu tine. NU te-am contrazis. Vreau sa fiu sigur, ca te prinzi mai greu.

| Alexxiax98 explică (pentru Plato):

Stai linistit, n-am probleme. Doar ca nu stii sa vorbesti, ce vina am eu.

| Plato a răspuns:

:)) Da, eu nu stiu.
Vezi cum ma jignesti, ca suntem aceeasi persoana.
Mi-a venit asta in cap: https://www.youtube.com/watch?v=_aLVgEy3JoQ

| Theo94 a răspuns:

Viata este un sir de evenimente, intamplari aleatorii, nu exista predestinare referitor la ce ai spus tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Binenteles ca e predestinat sufletul pereche(cu efort laughing, doar cum altii stau doar in spatele unui monitor/ecran si stiu doar sa comenteze, il pierd si risca sa nu-l mai prinda niciodatã, prea trist pentru ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| Rd79 a răspuns:

Cred ca da. E foarte probabil sa ne alegem 'sufletele pereche' inainte sa ne nastem.

| vjr1979 a răspuns:

Nu cred, dovada ca unii oameni mor singuri, fara sa fi intalnit pe "marea iubire".