| dulceata_5297 a întrebat:

Credeti in relatii la distanta? Voi sunteti implicati in una?

Răspuns Câştigător
| Romancutza a răspuns:

Momentem sunt implicate intr-o relatie la distanta.Ne-am cunoscut pe net, el crede ca totul este o gluma si ca nu il iubesc.Nu ajuta deloc relatiile la distanta sper ca tu sa ai noroc.

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu ma intereseaza nici cea de scurta distanta pentru ca e un mare bullshit sa mai ai o relatie in ziua de azi

| Razvan a răspuns:

Deocamdata nu.Deocamdata am zis
In general nu rezista, dar mai sunt si exceptii.Cred ca as merge si eu pe mana unei exceptii din asteahee hee

| Monica a răspuns:

Buna vinz.
Da, am o relatie la distanta si merge chiar foarte bine.
Atata timp cat exista incredere, iubire, respect si afectiune totul decurge minunat! happy

| Damian a răspuns:

Been there, done that, nu sunt bune la nimic mai mult suferi

| Dan a răspuns:

Nu prea cred ca o sa fie de durata acesta relatie de la distanta, dar depinde de fiecare cum percepe iubirea virtuala.Noroc!happy

| lorycykcl a răspuns:

Da cred. Am o relatie de 3 ani, iar din astia 3 un an a fost la distanta. La inceput nu ne-a fost prea usor, dar cu timpul ne-am obisnuit si acum ne iubim parca din ce in ce mai mult.

| Anileda a răspuns:

Cred, insa nu sunt implicata si nu am fost niciodata prefer ceva aproape de minehappy

| mihaa a răspuns:

Si eu am o relatie de 1an jumate
ce sa zic? e si fericire si suferinta dar este ceva la care greu poti renunta

| BlackHorse a răspuns:

Eu sincer cred in ele. Conteaza foarte mult si de increderea pe care v-o acordati unul celuilalt. Conteaza de voi! Eu abia am inceput una si doresc din tot sufletul sa tina. Bafta happy

| alynutza a răspuns:

Bunabatting eyelasheseu sunt implicata intr-o relatie de 2 ani, si de o luna la distanta.am mai stat la distanta dar mai mult de o luna nu, pentru mine din pacate nu prea mergesadsuntem 2 caractere aproape diferite eu capricorn si el gemeni.suntem f gelosi aman2.cand suntem unul langa celalalt ne intelegem super...pe noi distanta ne distanteazasad:*sper ca la tine sa mearga

Răspuns utilizator avertizat
| NPA a răspuns:

Da, am o relatia la distanta de 1an si 9 luni si am trecut impreuna prin multe, si prin rele si prin bune dar am rezistathappy
Depinde de fiecare cuplu in parte, daca partenerii vor ca relatia sa mearga o fac sa mearga, daca nu nuhappy