| anonim_4396 a întrebat:

Credetii ca la 16 ani e normal sa ai penisul de 20cm?

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de unde-l masori! happy

| Violleta2022 a răspuns:

Probabil l-ai masurat de data asta de la anus, pentru ca doar 3 luni in urma aveai doar 15 ani, abia intrii clasa a IX-a si penisul tau masura 15 cm!
Uite aici, declaratia ta, in caz de ai uitat minciuna:
"în 5 August | Anonimathjdkjjccf a întrebat:
Este normal sa am penisul de 15 cm la 15 ani?"

| BogdanBz a răspuns (pentru Violleta2022):

Eu cred ca nu merita atentia cuvenita. Probabil are vreo perversitate ciudata de tot intreaba asta

| Violleta2022 a răspuns (pentru BogdanBz):

Eu cred ca-i prostie, ca-i copil mic inca, in plus, este de la tara, unde n-a vazut el putulici prea multe si dupa parerea lui, la 15 ani voia sa se apuce de sex (asta este dintr-un alt topic deschis de el), crezand ca-i de ajuns un cuculet de 5 cm in erectie, si gata, da el gata orice vacuta, oita sau catel de prin curte.
De plictiseala, inventeaza povesti.

Răspuns utilizator avertizat
| Stefan23k23 a răspuns (pentru Anonimathjdkjjccf):

Dar creierul nu ti-o crescut peste noapte?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Anonimathjdkjjccf):

Da stiu, prostia se multiplica peste noapte, la tine!

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru Anonimathjdkjjccf):

Categoric am!
Ti-as da o mama de bataie intai si apoi te-as tine sub control pe unde umbli pe net, ca numai prostii faci si inventezi!

| Violleta2022 a răspuns:

Mai copilas obsedat, daca ajungi pe mana mea, chiar ca-ti trag o mama de bataie.
Au ajuns toti rahatii cu ochi sa scrie pe forumuri.

Nu-i bai, raportarea imediata la ADMIN!

| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici...Da, este normal.