| rembo90 a întrebat:

Toti prietenii mei se lauda ca au penisul de 18 19 20cm dar al meu are doar 14 sad.Cam cit ar trebui sa aiba un penis normal?

13 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Iti este greu sa le zici lor ca tu il ai de 22cm?

| LaLaura a răspuns:

Bună
Între 12,8 și 14 cm ar trebui să aibă un penis în erecție.
Să știi că muți se laudă fără rost,
în mare parte mai mult de 14 cm nu o au.
http://sfatulparintilor.ro/......nis-mediu/
Pentru mai multe informații.

| 愛日本 a răspuns:

Am citit undeva ca e de-ajuns 10 cm ca sa satisfaci o femeie. Daca o ai prea mare, e prea 'deep'

| a3e6u9 a răspuns (pentru 愛日本):

Da, trebuie grijă să nu deplasez vreun organ. tongue

| RAY a răspuns:

Sigur in imaginatia lor au si de 30 de cm

| corbulalbrosu a răspuns:

Lungimea medie a penisului in cazul barbatilor maturi de rasa europeana variaza intre 14 si 16 cm.Nu apleca urechea la minciunile spuse de laudarosi. Vorba lui ombladon, lauda-te si tu, nu ai nimic de pierdut laughing

| Emilian65 a răspuns:

Pentru ce varsta vrei sa stii marimea penisului?

Răspuns utilizator avertizat
| Emilian65 a răspuns (pentru rembo90):

Este bine. Cu marimea pe care o are penisul tau poti satisface cu brio o fata.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

laughing Greu e frate sa spui ca al tai are juma' de metru si ii iei pe toți si le închizi gura!

| Lawliet14 a răspuns:

Nu il au, alea sunt rare. Tu nu il ai mare, dar e normal.

| TimoTimo a răspuns:

Degeaba il au de 20 ca nici 10 cm nu o sa penetreze.

| Shi_Atat_Marian_1997 a răspuns:

Eu am 50 de cm in pantaloni. Ma crezi? Eu nu ma cred. spune-le ca si tu ai 25 cm si leai inchis gura. Bafta