| anonim_4396 a întrebat:

Crezi ca relatia de prietenie cu beneficii este cea mai sanatoasa si convenabila relatie dintre toate?

2 răspunsuri:
| makeitWOW a răspuns:

Daca poate sa fie mentinuta asa, fara sentimente, in afara de prietenie, da! Dar, am incercat asa cu o fata si incepi sa ti la ea, daca il/o vezi cu altcineva devi gelos etc. Eu cu ea pana la urma ne-am cuplat si suntem si in ziua de azi impreuna.

| nuamnume70 a răspuns:

Te-ai uitat prea mult la "Friends with benefits ". Nu se poate. O prietenie intr-un baiat si o fata nu este posibila.