| XxSeXyxX a întrebat:

Cu ce te poti masturba...si cum te dezvirginezi?

9 răspunsuri:
| blaxy a răspuns:

Nu te poti masturba cu nimic.si sa te dezvirginezi trebu numa de la 16 ani in sus.ca altfel nu se va primi nimic.asa ca nu te kinui degeaba ca nu vrei putea sa faci nimic.

| biscuiteletau a răspuns:

Cu o **** cu manute =]]]]]

| Sfanthul a răspuns:

Nerabdatoare-o! Cu ce te poti masturba? Cu mana! Si cum te dezvirginezi? Nu trebuie sa o faci tu, asteapta pana v-a sosi clipa aceea! Asta in cazul in care nu ai 30 de ani laughing

| WedDye a răspuns:

Cu un pix ...vezi sa scoti capacu sa nu ramana pe acolo laughing)

| warriorboy4 a răspuns:

De obicei cu mana... pai **** si o sa te dezvirginezi happy

| Archdaemon a răspuns:

Cu bricheta

| Cash_Dirtee_1990 a răspuns:

Iei un dildo, si te dezvirginezi, cu mana o sa fie mai dificil.

| russumic a răspuns:

Cu o matura rolling on the floor

| Simona13947 a răspuns:

Raspunsul anterior este eronat in opinia mea. Daca tu iti doresti sa te dezvirginezi singur/a foloseste-ti mainile, la fel ca restul tinerilor. Apoi ai putea cauta obiecte cu forme sugestive pentru tine si poti incerca.