| boxes a întrebat:

Poti din cauza unei lovituri sa te dezvirginezi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
14 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Depinde.Au fost cazuri care au avut acest noroc din cauza bicicletei, sau te joci în cadă cu diferita obiecte şi mai alunecă în Groapa Marianelor.

| yellowalien a răspuns:

Da, doar fizic.

| mona a răspuns:

Te poti rani dar nu dezvirgina

| Estera123 a răspuns:

Este imposibil. A te dezvirgina inseamna a-ti rupe himenul prin diferite mijloace. Atunci cand introduci un corp dur in vagin si observi ca iti va curge putin sange inseamna ca te-ai dezvirginat sau te-a dezvirginat cineva (aici ma refer la relatiile sexuale).

| cυρcαкє a răspuns:

Bună. happy

laughing Nu, nu poți. oh go on
Mai documentează-te de pe internet în legătură cu asta.winking

Pa, pa. wave

| DiannaDia a răspuns:

Imposibil.dezvirignarea se face doar atunci cand exista un act sexual happy

| ColourMePretty a răspuns:

Depinde. Unde, cat de tare.

| Zenit313 a răspuns:

Depinde cu ce te-ai lovit, unde si cat de tare laughing

| pisicutzamik a răspuns:

Din start iti spun ca nu se poate, ca sa te dezvirginezi trebuie sa intretii relatii sexuale, o zi buna

| gIiiIolil a răspuns:

Acum depinde, daca este un obiect ascutit care sa presupunem ca iti intra in vagin, da, dar foarteeeeeee putin posibil.

| prima a răspuns:

Nu asa ceva nu e posibil ))

| Cristi_Sporiș_1994 a răspuns:

Doar daca ii patrunde obiectul respectiv in vagin aproximativ 10 centimetrii si sa iti rupa cimenul... altfel e putin probabil.

| Denny16 a răspuns:

Pai tu stii cel mai bine. daca ti-a curs putin sange asa cum e normal da dar e foarte putin probabil...

| Bianca_Ancuta_1991 a răspuns:

Depinde de loivitura!