| s3go a întrebat:

Poti sa te dezvirginezi doar masturbandute?

Răspuns Câştigător
| ChristinaSimona a răspuns:

Pai am citit pe internet pe mai multe siteuri dar cel mai mult m-a ajutat http://www.clopotel.ro/educatie/educatie_sexuala/
Din cate am vazut sa stii ca, chiar daca iti rupi ata sau himenu prin masturbare nu te dezvirginezi, te dezvirginezi doar la primul contact sexual intre pe link si sa vezi ce bine este explicat vei intelege totul. FUNDA?

6 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Doar daca pui gura pe ea. laughing Uite asa: (poza ti-o dau la pm ca mai intra si copilasi pe aici) laughing

| goldheart a răspuns:

Nu, draga happy

| cuvant a răspuns:

Eu cred ca are probleme cu prietena happy Nu se poate asa ceva

| DorelSudoru a răspuns:

Nu ma nu.laughingDu-te la curve daca vrei neaparat...
@OanaMaria wow informati de pe clopotellaughing

| AliceHamingway a răspuns:

Nu cred ca trebuie sa o faci cu cineva ca sa te dezvirginezi dar oricum tu est baiat asa ca nu conteza caci poti sa minti in legetura cu asta ca nu se observa

| s3go explică:

Am intrebat din curiozitate maaa laughing