| Deea5546 a întrebat:

Cu fostul meu prieteni am ramas amici cica.Azi cand a venit la mine ne-am jucat conquistador si dupa aia ne-am plictisit si ma tot strangea in brate, saream unul pe altul(nu ne-am sarutat). El mi-a zis ca mai bine ramanem amici. Amici nu fac ceea ce am facut noi.Il iubesc, cum sa fac sa ne sarutam? Am incercat sa il sarut si mi-a zis ca ma intind. Oare mai ma iubeste? Cum il fac din nou a meu?(Pe alta nu are 100%, imi trimite mesaj de dimineata pana cand se trezeste pana cand se culca+stam cateva ore pe zi la mine )

Răspuns Câştigător
| PurpleLady a răspuns:

E clar ca vrea acelasi lucru : sa fie iar cu tine. Probabil incearca sa faca putin pe macho-man ca sa crezi tu ca a trecut peste dar nu e asa. Continua si prefa-te si tu ca vrei sa fiti doar amici. Daca asta o sa-l supere e clar ca vrea sa fie iar cu tine.Si cum spuneai si tu...amicii nu fac asa ceva plus ca : prietenia duce la dragoste dar dragostea la prietenie niciodata happy

2 răspunsuri:
| Arhanghel a răspuns:

Aaa prima data creaza o atmosfera romantica:prefate k te impiedici peste el, el prinzandu-te.uh il strangi in brate si te ridici din ce in ce mai mult pana cand ajungi sa il saruti. daca nu mere asta il intrebi q frumosu daca vrea sa fiti impreuna. sper ca te-am ajutat^_^

| Chillcs a răspuns:

Pai cum adica v-ati despartit dar tot sta la tine? Vezi sa nu te tina pe jar, sa te faca sa il vrei si mai mult.
Dar ca sa il ai din nou, ar trebui sa vorbesti cu el, si sa fii draguta cu el, dar fii sigura ca te merita.