| Loveyoumybaby a întrebat:

Hey
Vreau sa ma ajutati sa inteleg daca ma place sau nu.Deci il stiu de un an.Eu l-am placut instantaneu dar si colega mea il placea si a fost cu el.Eu am vrut sa fiu cu el dar el nu, dupa cateva luni acum prin februarie dintr-o joaca mam sarutat cu el. Apoi am mers la antre si cand am ajuns acasa el era online si mi-a lasat un mesaj : Hey esti?love struck si cand am intrat pe el am zis da ce s-a intamplat si el mi-a spus ca ma place ca i pare rau ca mi-a facut rau. Ok mam combinat cu el am stat vreo 2 zilestraight face Si el mi-a zis ca nu ne potrivim si asa mai departe.Am ramas amici Si azi m-a sunat sa ies afar cu el cu o pr de-a mea si cu un pr de a lui. Am acceptat si am iesit am jucat adv si prov.Ma prov sa il pup ma lua in brate si asa mai departe mi-a zis ca ma iubeste si nu stiu adica el intr-o zii se comporta minunat in alta naspha.Eu chiar il plac el oare tine la mine?

Răspuns Câştigător
| crisiss a răspuns:

El iese cu tine doar atunci cand nu are cu cine deci cam asa cum e vorba aia cu a 5 roata... sfatul meu e sa nu-i mai dai importanta pentru ca e doar unul care se foloseste de tine ti-a vazut slabiciunea si profita de fiecare data sfatul meu e sa nu-i mai dai atentie daca nu vrei sa te faca sa suferi

2 răspunsuri:
| claudiav a răspuns:

laughing. E normal ca tu sa-l placi. Dar nu observi ca-i cam schimbator? Adica. Daca te placea si el cel putin la fel de mult cum il placi tu, nu cred ca era intr-o si intr-un fel iar in alta in altfel. Nu stiu, zic si eu. Parerea mea e sa-l lasi in pace. Sunt n baieti pe lumea asta, vei gasi altul caruia ii va place de tine mult mai mult :*

| robinasahood a răspuns:

Tine la tine, dar s-ar putea sa nu stie ce vrea. Exista si varianta mai trista, sa rada de tine. Poti sa il intrebi de ce se comporta asa.