| anonim_4396 a întrebat:

Cum a fost prima voastra experienta sexuala sau primul contact sexual? Cum e pentru un baiat, greu, usor, doare.Cum trebuie sa te comporti, la ce varsta trebuie sa incepi.care sunt miscarile?

2 răspunsuri:
| zatz a răspuns:

Prima partida este intotdeauna cea care nu o so uiti niciodata.pentru mine a fost foarte frumos.

| Diesel89 a răspuns:

Este naspa prima oara.Sii de ce? Simplul fapt ca nu stii cum sa faci.
Prima mea partida de sex a durat cam 2 ore(fara glume), pentru ca eu si partenera mea nu mai puteam de ras(n-am sa uit niciodata)