| DAAAAAAAAAA a întrebat:

Cum a fost primul tau sarut? la cati ani a fost? Si cum s-a intamplat.. povesteste tot. love struck

9 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Pai la 18 ani am avut parte de primul meu sarut.
Cum a fost? sincer nu cred ca as putea descrie in cuvinte ce am simtit in acele momente.Pur si simplu a fost frumoslove struck.Inima imi batea atat de tare si simteam mii de fluturasi in stomaclaughing. Nimic numai conta pentru mine, parca timpul se oprise in loc pentru noi doi.Toata seara numai al acel sarut m-am gandit.Eram atat de fericita. Oricum nu voi uita niciodata aceea zi.O voi pastra mereu in inima mea, si mi-o amintesc perfect, de parca totul s-ar fi petrecut ieri, desi a trecut ceva timp de atuncihappy

| gingergirl1 a răspuns:

Primul sarut?
Hmm...love struck la 8 ani la bunica mea la tara in spatele curtii laughing

| NnDWtf a răspuns:

Primul meu sarut a fost si ultimul deoarece mi s-au ofilit buzele si mi-au cazut.
La 8 sau 9 ani, in clasa a3-a.

| CatalinLaurentiu02 a răspuns:

Primul meu sarut a fost la 14 ani, ma uitam in ochii unei fete iar ea in ochii mei, eu am intins capul spre ea, EA a inchis ochii si eu am sarutat-o love struck

| Nebunatyca69 a răspuns:

La 3 anirolling on the floor

| Metaxa24 a răspuns:

Primul meu sarut a fost la 8ani in clasa. A 3-a.am fost impreuna cu un coleg mult timp.dar atunci eram copii.adica lui ii placea f mult de mine si si mie imi placea f mult de el.si intr-o zi nu mai stiu dc. Nu mia mai placut de el si nici lui de mine si de atunci am ramas foarte buni prieteni pentru. Faptul ca inca suntem impreuna in clasa.

| ionutz38 a răspuns:

A fost ff excitant a fost in clasa a 8 a si avweam 14 ani

| 555Anonim a răspuns:

Primul meu sarut a fost la varsta de 15 ani.M-am intalnit cu el si s-a repezit la buzele mele laughing nici "Buna!" nu mi-a zis laughing. A inceput sa ma sarute usor si apoi sa ma mozoleascalaughing.Nu mai dadeam importanta lucrurilor din jurul nostru. Apoi cand s-a terminat si-a lipit fruntea de fruntea mea si ma privea in ochi zambind :X ..si tremuram toata laughing. In orice caz a fost perfect :X!

| GabrielaAngi a răspuns:

Hmm..primul meu sarut! Aveam in jur de 14 ani.Nu a fost cel mai romantic sarut posibil, nu era locul potrivit (in autobuz) laughing dar totusi a meritat din plin deoarece baiatul acela a fost "prima mea dragoste"! Da, primul meu sarut a fost unu frumos, nu-l voi uita, dar au fost altele in viata mea pe care chiar nu as vrea sa le uit! Si asa a fost primul meu sarut.