| larascumpik a întrebat:

Cum a fost primul vostru sarut? Si ce va place la un baiat sau o fata?

Răspuns Câştigător
| RamboBike3 a răspuns:

Nuprea mai tin minte primul meu sarut cand a fost si unde dar a fost forte fain cu primul meu preten mai serios...el m-a sarutat prima data pe mine si eu pe el...Mie imi place la un baiat daca se copoarta frumos sa nu aiba tupeu sa loveasca o fata si sa arate binne sa fie slab musculos sau nu nu conteaza.Si sa fie mai mare ca mine.tongue

11 răspunsuri:
| BonneLess a răspuns:

Primul sarut nu a fost chiar asa special pentru ca nu a stiut sa ma invete si cand am sarutat un alt baiat mi-a spus ca nu prea stiu sa sarut straight face Cat despre baieti cel mai mult ma atrage comportamentu si daca are un comportament adept mie o sa imi placa si fizicul [ in unele cazuri ], dar uneori ma plictisesc usor.Nu cred ca m-am maturizat destul ca sa imi dau seama.

| Xtadelo a răspuns:

Naspa.
Mai nimic laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Xtadelo):

Cum adica?
Nu-ti plac baietii?
laughing

| Xtadelo a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba da... la ce pana mea te gadesti? laughing Dar mi-a fost prea lene sa scriu ce-mi place mie la un baiat laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Xtadelo):

La sex...

| Xtadelo a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce gand pervers ai rolling on the floor)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Xtadelo):

Ganduri*
Doar eu?:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primu a fost nasol.straight face
Sinceritatea, ochi mari, inteligenta.big grin

| EcstasyDubstep a răspuns:

Ei a fost dulce desi eu nu prea am facut nimic laughing el era mai expert mult mai expert deci a fost bine si preferinta:ochi albastri (nu neaparat) dar mor dupa' baietii cu parul putin mai lung love struck

| denisa2003 a răspuns:

Nu am avut parte de acel moment astept ca primul meu sarut sa fie de neuitat, dar cred ca va fi scarbos pentru ca nu esti obisnuit!

| denisa2003 a răspuns:

Si la un baiat imi place sa aiba:
~ochi caprui sau albastri (optional)
~sa fie inalt
~si sa aiba pistrui sau gropite