| AntiCrestinism a întrebat:

Cum abordez o fata cu care nu am vorbit niciodata si nu am absolut nici o legatura (prieteni, loc de munca etc.) desi lucram amandoi in acelasi Mall, insa profesii diferite?

Imi place la nebunie de ea, o vad constant singura cand ma duc sa iau autobuzul spre casa, ne uitam unul la celalalt tot timpul cand lucram in acelasi interval de timp (ma rog, poate e doar un reflex sa se uite spre mine), dar mie-n schimb, mi s-a fixat foarte bine pe retina. Toate fetele cu care am fost pana acum au fost colege de scoala/liceu, iar lucrand pe proiecte/teme la ele sau la mine acasa, am profitat. Acum ma simt de parca n-as avea nici o optiune. Poate ma puteti ajuta voi?

2 răspunsuri:
| DarkRoses a răspuns:

Cand o vezi in statie salut.o, o inviti la un suc un film etc. incepi sa te imprietenesti cu ea. Apoi, o sa.ti fie mai usor.Baftawinking

Răspuns utilizator avertizat