| VrRos93 a întrebat:

Cum abordez o fată pe mess? În afară de "bună" sau "ce faci".
Că așa le scriu eu și nu răspunde niciuna. laughing.
Cum ati abordat voi din proprie experiența,ăștia de ati ajuns sa aveți relație prin simpla voastră abordare? Niște exemple ca să îmi răspundă la mesaj,să îi stârnească atracție unei fete? Urat nu sunt, dar mă arunc la fete mai mari cu un an sau doi decât mine și de aia scade rata de succes cred sau au prea mulți urmăritori sau prea multe mesaje.

15 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nici nu te astepta sa-ti raspunda vreuna, ca sunt satule de flirt si pierdut vreema pe inetrnet.
Cauta fete in VIATA REALA, pe strada, prin magazine, la scoala, printre vecine, prietene, colege, la biserica, la mall, la cafena, prin parc, oriunde, numai NU pe internet!

| FredericChopin a răspuns (pentru Violleta2022):

Alea de vin la biserica is "fete cuminti" nu vor sa faca sex la fel si cu alea "din vecini" nu vor sa se faca "de rusine" la moll alea is numai de bani gata prin prin mafazine immm cam nu prea ca acolo vin alea xare au iubit pe strada la fel prin parc immmm is ceva sanse dar nu prea

| Violleta2022 a răspuns (pentru FredericChopin):

Cand esti mofturos, ramai singru si cu buzele umflate.

Nici macar nu era vorba de sex aici, ci simplu: de agatat fete!

| FredericChopin a răspuns (pentru Violleta2022):

Dar el vrea doar sa le agate? Nu prea cerd

| Violleta2022 a răspuns (pentru FredericChopin):

Mai citeste odata topicul, poate nu ai vazut bine prima oara!

"acum o oră | VrRos93 a întrebat:
Cum abordez o fată pe mess? Înafară de "bună" sau "ce faci".
Că așa le scriu eu și nu răspunde niciuna. laughing.
Cum a-ti abordat voi din proprie experiența, ăștia de a-ti ajuns sa aveți relație prin simpla voastră abordare. Niște exemple ca să îmi răspundă la mesaj, să îi stârnească atracție unei fete? Urat nu sunt, dar mă arunc la fete mai mari cu un an sau doi decât mine și de aia scade rata de succes cred, sau au prea mulți urmăritori sau prea multe mesaje."

Nicaieri nu se pomeneste de sex!

| FredericChopin a răspuns (pentru Violleta2022):

Nicaieri nu se pomeneste ca cel mai probabil e inca pustiean dar asta ar vrea o fata si un baiat la o varsta rezonabila si aici nu zic neaparat 18 ani merge si 16 si mai devreme toata treaba e sa nu aiba diferenta mare de varsta sau poate e prea timid sa ceara sex dar asta vrea

| VrRos93 explică (pentru Violleta2022):

Le caut pe unde apuc, ca motanii laughing
Normal că pe internet, în viata reala ce sa găsesc, mai ales ca locuiesc și la sat.

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos93):

Doar am explicat ca NU_I normal sa le cauti pe internet, ori tu numai acolo le cauti.
Bine, cand te saturi de singuratate, vei invata tu sa cauti si in viata normala, asta REALA, unde lumea se intalneste in afara casei.

| FilipEugene a răspuns (pentru VrRos93):

VRos93, Jassmina tocmai ce a marturisit ca are aproape 60 de ani! Uite tocmai de asta nu ar trebui sa te iei dupa ea, cel mai probabil nu stie ca tineretul de azi nu mai e cel de pe vremea dansei, eu zic sa incerci pe pielea ta si sa te convingi ca nu merge, si hai si scrie-ne si noua aici cum a fost!

| Violleta2022 a răspuns (pentru FilipEugene):

28x2 fac 60? dupa tine happy
sa nu uitam ca am copii care s-au gasit si si-au facut partneri in vaita reala si in continuare 90% din oameni isi gasesc partneri in viata reala, nu online.

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde enorm cum le abordezi!
Daca nu esti respectuos si nu le vorbesti frumos, degeaba incerci si la una cunoscuta, ca tot te vor refuza.

| Violleta2022 a răspuns:

Asa este, in majoritatea cazurilor dai peste fete care au deja relatii si atunci nu disperi, doar cotinui sa cauti, ca exista si pentru tine, destule.
Continua cautarea, fiindca fiecare sac are peticul lui si undeva este si fata care te place si va fi cu tine.
Daca agatatul asta pe strada a functionat sute de ani pentru starbunici, bunici, parinti si cu mult inaintea lor, cu siguranta functioenaza si acum, dar necesita rabdare si timp.
Online nu te cunoaste nimeni, iar acolo este deja arhicunoscuta ideea ca toata lumea minte, flirteaza si pierde vremea.
Tu ce vrei pana la urma? O relatie fake pe internet sau o fata reala pe care sa o cunsoti in persoana si sa ai o frumoasa poveste de dragoste, cu ea?

| Violleta2022 a răspuns:

Dupa cum vad eu, cu exceptia userului alina2K18, care a avut o experinta neplacuta cu un tigan, toti ceilalti sunt barbati fara experinta si fara habar, asadar raspusnurile lor NU conteaza, ca nu vin de la fete.

| FilipEugene a răspuns (pentru Violleta2022):

Sunt de acord cu dvs dna Jasmina, dar totodata trebuie sa va spun ca azi nu se mai practica ce se practica in tineretea dvs, totusi, cine spune ca trebuie sa ma rezum la pustoaice? Intodeauna mi-au placut femeile mai mari ca mine! Tocmai mi-ati confirmat ca alegerea unor femei mai in varsta este varianta cea buna happy

| VoidEternal a răspuns:

Da, fetele adora cand cineva li se adreseaza cu "fa".

Rata de succes 100%.