| Painkeeper a întrebat:

Cum abordez un baiat de 14 ani?

Răspuns Câştigător
| r3ally a răspuns:

Pai eu asta incercam sa ii explic lui richard90! Nu trebuie sa fii mai mare ca baiatul, ai mult mai multe sanse daca esti mai mica tongue Vorbeste cu el si spune-i ca iti place de el tongue Cine stie, poate iese ceva laughing succes

9 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Buna, ai buletin?

| XatomisX a răspuns:

Cu o bata laughing))))))))))

| r3ally a răspuns:

Ii dai bomboane! oh go on Tu cati ani ai? 11-12? oh go on

| Painkeeper explică:

El arata super si majoritatea fetelor sunt moarte dupa el. Toate prietenele imi zic ca suntem gemeni la personalitatelaughing

| Alcatel a răspuns:

Il prinzi pe pikachuhappy.

| richard90 a răspuns:

Date pe langa el daca esti de aceeasi varsta, iai nr de telefon, imbratiseazal si sa nu fi timida. Daca esti mai mica las-o balta. La varsta asta baietilor le plac fetele mai mari sau de aceeasi varsta.

| r3ally a răspuns (pentru richard90):

"La varsta asta baietilor le plac fetele mai mari " -> Si tu crezi ca o fata se uita la baietii astia mai mici?winking Hai sa fim seriosiwinking Asteapta tu ca o fata de 15-16 ani sa se uite la tine daca tu ai 12-13 happy

| Painkeeper explică (pentru r3ally):

Chiar daca sunt mai mica si lui ii place de mine:p Si apropo are 13-14 nu 15-16.o3

| r3ally a răspuns (pentru Painkeeper):

Pai eu asta incercam sa ii explic lui richard90! Nu trebuie sa fii mai mare ca baiatul, ai mult mai multe sanse daca esti mai mica tongue Vorbeste cu el si spune-i ca iti place de el tongue Cine stie, poate iese ceva laughing succes