| ir3al a întrebat:

Cum sa abordez un baiat smecher? funda pentru cel care ma face sa inteleg

6 răspunsuri:
| Numero1 a răspuns:

Fii foarte sexi,atrage-i atentia cu diferite gesturi,fa-l sa te priveasca,umbla in gasca cu fetele, razi mai des si mai tare, fa-i cu ochiul, imbraca-te mai putin(adica mai gol, in zona decolteului), pantaloni mulati pe craci si chiloti tanga si daca baiatul e smecher smecher atunci trebuie sa fii si frumoasa(foarte frumoasa) astia se dau numai la fete foarte frumoase, dupa aia nu stiu daca o sa-ti convina dar o sa te pipaie toata ziua pe fund si pe sani.Stii sunt 2 feluri de smecheri :1.cocalarii si 2. cei seriosi(cei macho, liderii, ei fiind spaima scolii). Sper ca te-am ajutat dar sa stii ca daca esti smecher nu esti neaparat cel mai tare, adevaratii baieti sunt cei rebeli(adica cei care umbla singuri)cei care cand spun o vorba nimeni nu mai comenteaza, eu sunt un baiat de genul asta si pun pariu ca ai prefera un asemenea baiat.

| ir3al explică (pentru Numero1):

laughingoff voi smecherii astia mereu abordati fetele la vrajeala si cateodata doar va bateti joc de ele laughingserios acum asta voiam eu sa evit.tu stii ce smecher e! si mor de dragul lui numai ca nu vreau sa ma trateze ca pe celalalte, vreau sa vada ca sunt diferita si ca nu sunt naiva cum crede.Mersi mult!

| Numero1 a răspuns (pentru ir3al):

Deci sa inteleg ca intr-un fel si tu vrei sa fii smechera sau cel putin sa ai arati ca tu esti diferita si mult mai importanta decat celelalte fete cu care interactioneaza elhappy

| ir3al explică (pentru Numero1):

Cam asa...adik el este obisnuit ca fetele sa puna botu' la tot ce spune..si este foarte sigur pe el.a incercat si cu mine sa vb asa, dar sincer nu stiu cum sa il abordez ca sa isi dea seama ca nu sunt ca celelalte, iar cand spun,, celelalte'' ma refer la pitipoance nebune dupa el :d e mai greu de inteles

| Zeref a răspuns:

Smecher? Cred ca e un coleg din scoala care e mai popularlaughing.Iti spun eu cum, te imbraci mai sexi fara fushte sau flanele.Sexi sexi.Fregventeaza aceleasi locuri ca ale lui, dar, doar in trecere si sa nu fii singura.Ideal ar fi doar cu 1 fata si-i dai o privire de 2.7 secunde si pe urma iti vezi de drum, fara sa te intorci.A 2 a oara te opreste garantat.Asta daca are tupeu.Intrebarea: DE ce vrei unu "smecher"? Stiai ca il poti face tu smecher pe 1 baiat? Nu stiai.

Fa cum ti-am zis.Si daca nu te remarca el te remarca aia de langa el si e si mai bine.Viitorul unei posibile relatii cu el va fi influentat de ce parere ii lasi cand vb cu el.Atat.
SucceS!

| cmihai98 a răspuns:

Ar trebui sa te faci remarcata in fata lui sa te bagi activitati scolare daca esti la scoala si el sa te vad sau sa eu spui verde in fata ca il iubesti si vei afla dac si el te love. mult noroc