| shomy a întrebat:

Cum aflii daca un barbat nu mai este virgin?

7 răspunsuri:
| M.J. a răspuns:

Incearca-l

| alexa a răspuns:

Intreba. llaughing

| margaritar a răspuns:

Pai...il pui la "munca" si daca nu se descurca... e clara treabalaughing

| DG a răspuns:

Pur si simplu! Il intrebi si daca vezi ca o sa inceapa sa iti zica ca el a facut si a rupt! E calr este virgin!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il intrebihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum a spus si blu3ey3s - vezi ce inseamna experienta! - pe..incercate! Si functie de cum te vei simti dupa, vei afla daca a avut experienta sau nu!

| Welcome.to.my.word a răspuns:

Saruta cu limba siropoasa si cu saliva in varf sau nu? Dca da nu mai estehee hee