| Annnneeee a întrebat:

Cum aleg intre 2 baieti? Pe unul il iubesc si am mai fost cu el insa ne-am despartit si am aflat ca a fost cu mine pentru a se culca cu mine insa nu a reusit, iar pentru celalalt nu stiu exact ce simt insa parca nu ma lasa inima sa ii fa rau.Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| LinNaA a răspuns:

De ce ai alege o persoana care a avut intentia sa te foloseasca? daca a facut-o odata o va face de multe ori...si nu trebuie sa ai incredere in el. Iar cu celalalt niciodata nu-i tirziu sa incerci ceva cu el... dar vezi trezeste-te repede ca altfel poti sal pierzi.

Succese:*!

6 răspunsuri:
| Pissy a răspuns:

Baiatul cu care ai mai fost nu te merita ca din cate spui uh aici inteleg ca doar asta astepta de la tine. ce sa zic.incearca sa ai o relatie si cu celalalt. poate o sa-l uiti pe primul

| Lorelai a răspuns:

Pe primul in nici un caz, vrea doar sex si tu cred ca esti o fata cu capul pe umeri! Iar de ak doilea nu prea ai dat detalii, dar banuiesc ca e mai de treaba, mai bine te-ai orienta spre elhee hee

| sasha a răspuns:

Nu stiu cum e la voi fetele dar eu unu cand arunc ceva la gunoi e bun aruncat deci tipu care te vrea doar pentru fundul tau nu mai marita nici o sansa asa ca celalalt castiga si zic eu ca asa e bine acum tu faci cum vrei happy

| Kidd ♡ a răspuns:

Bunahappy

Stai si gandeste`te putinhappy. Este mai bine cu "trecutul" care doar profita de tine sau cu "prezentul" care poate iti ofera mai multe decat "trecutul"?

Analizeaza putin situatia si intr-un final vei face alegerea corecta!

Ai grija de tine! kiss

| Annnneeee explică:

Mersi de raspunsuri

| alexandrag a răspuns:

Eu zic ca niciunul nu e bun pentru tine. Primul pentru ca nu te merita si al 2-lea pentru ca nu il placi cu adevarat. Mai bine sa nu te grabesti si sa astepti sa. ti gasesti un baiat pe placul tau