| Antraxxxu a întrebat:

Cum am mai spus in intrebaREA anterioara mi-am facut curaj si l-am intrebat pe M daca simte ceva pentru vreo cineva el mi-a raspuns sincer "nu" si m`am bucurat un pic pentru ca crede`am ca`l pot lua pe D, dar n`a fost asa eu cu D eram cei mai buni prieteni. dar cu toate astea mia ascuns faptul ca are prietena. Cand mi-a spus i-am marturisit ca sunt suparata ca ma mintit si ca eu il plac si am crezut ca sentimentu`i reciproc. dar n`a fost sa fie.

Acum am nevoie de un sfat! Oricum i-am pierdut pe amandoi straight face, dar ma doare. Ce ar trebui sa fac, de acum incolo?

2 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Sa iti cauti altulwinking

| Chαяtreux a răspuns:

Cand alergi dupa doi iepuri, nu prinzi niciunu`.