| Loredana96 a întrebat:

Acum,e o intrebare mai mult pentru baieti dar pot si fetele sa spuna parerea.Cum le place baietilor sa fie o fata? Adica sa o descrie moral.Va dau si un exemplu.Un baiat place o fata, nici nu ii spune dar vrea sa o sarute si fata se saruta din prima.Le place lor asta sau le place cind fata e mai mindra si nu se lasa din prima.

Răspuns Câştigător
| KRIIIX a răspuns:

Ca tine ( ma refer la aspect )! Moral. sa nu fie prea orgolioasa si mandra fiindca Fat-Frumos nu exista! Da, mie imi plac mandrele care nu se lasa din prima, dar sa imi dea de inteles ca vrea sa continuam ceva ce am inceput, asta imi creeaza o provocare pe care o ador! Fi tu insuti love struck

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| claaau a răspuns:

E oke asa adica nici timida, nici prea indrazneata si si cu bun simt. Fao!

| Keith a răspuns:

Daca ei se plac reciproc si fata se lasa sarutata asta nu inseamna ca ii da o impresie gresita baiatului sau sa fie considerata curva, este ceva ce au simtit sa faca.Nu sunt baiat dar am ajuns sa ii cunosc, le-am analizat caracterul si pot spune ca baietilor le plac fetele dragute, cu bun simt, intelegatoare etc, dar mai sunt si baieti care prefera panaramele doar pentru distractie.

Răspuns utilizator avertizat
| Nelamuritul a răspuns:

Mie mi-ar placea sa fie din prima, daca sar retrage mas simti ca nasol.

| Stefanuk a răspuns:

Trebuie sa faca ce simte, adica ce ii zice inima, incearca si ai sa vezi bafta...dai fundita?

| cezarelzaharel a răspuns:

Asta depinde de fiecare baiat in parte. Daca el e pampalau si tu nu te lasi din prima o sa creada ca nu il placi, pe de alta parte daca nu spune nimic poate e timid. Asta depinde numai de tine, sa iti dai seamawinking. In ceea ce priveste intrebarea, mie imi place ca o fata sa fie: naturala, spontana, glumeata, serioasa atunci cand e nevoie, iubareata, sociabila, sa stie ce gandesc (adica sa fie pe faza cu mine ), sa ma contrazica cand gresesc. Dar tot ceea ce conteaza e aceea legatura unica, atunci cand ne privimwinking.

| Copetinschi_Elena_1994 a răspuns:

Depinde daca baiatul o place fizic si vrea o aventura simpla sau o place pentru ce e ea si vrea ceva serios.cred ca fata trebuie sa accepte un sarut dupa ce baiatul ii propune fetei o relatie, sau daca nu fata la rindul ei sa inteleaga dorintele lui si daca ceea ce manifesta el e sincer bazat pe sentimente nobile si pure atunci de ce nu? fii tu insuti happy

| JAL a răspuns:

Natural.Spontan