| StayWithMe a întrebat:

Cum ar trebui sa procedez la un contact sexual cu o virgina happy.
Specific ca e prima data \M/. ^^
Funda.

6 răspunsuri:
| FrozEenSoul a răspuns:

Preludiul ar trebui sa fie "destul" de lung, ca sa nu va doara... Si ai grija, sa fie cu grija nu Hard - core rolling on the floor

| Licuriiciu a răspuns (pentru FrozEenSoul):

Mare dreptate ai...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Prima si prima data puneti mana si va informati despre contraceptie. Sa nu vii dupa sa pui intrebari de genul:

"Am facut sex neprotejata poate sa ramana insarcinata?"

Daca ati trecut de partea de informare "cu grija si cat mai incet"... si fara sperante ca va fi ca intr un film porno

| warriorboy4 a răspuns:

Cu grija happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima data la ea sau la tine?

| StayWithMe explică:

O virgina happy Deci pentru ea ma ingrijorez mai mult.Dar da, si la mine e prima data. Decibig grin Cu cat mai multe sfaturi.Mai bine ^^