| angelinthedark a întrebat:

Cum ar trebui sa reactionez daca prietenul meu m-a sunat la 8 seara ca a venit de la lucru, a stat cu prietenii la o cafea cica, a zis ca ma suna cand ajunge acs ca sa merg la el... timpul a trecut, eu tot ast sa sune si ce credeti? Nu m-a sunat deloc, dimineata am vb cu o fata si mi-a zis ca l-a vz ca statea cu prietenii si era foarte beat si tot vb la tel si cu mine nu vb ca nu m-a sunat. M-a sunat si el azi de mai multe ori si l-am intr ca dc nu m-a sunat, ce a facut, mi-a zis adv ca a stat cu prietenii si ca s-a luat la povesti ca a baut cica putin si nu ma mai suant, eu sunt extem de supi pe e, cum adica e mai imp.pentru el prietenii si bautura decat eu? El acum tot vb frumos si nu st ce dar i-am zis ca sunt suparata si el tot imi vine ca povesti de adormit copii.Asa de obicei se comporta super cu mine, il iubesc mult si ma iubeste, dar faza care mi-a facut-o imi arata c anul insemn asa mult pentru el din mom ce nu ma suna dar cu pr sta, inseamna ca tine mai mult la ei de m-a uitat pe mine, pe mine nu a stiut sa ma sune dar sa cheme pr la o bere a stiut, ce credeti?

Răspuns Câştigător
| guerdon a răspuns:

Mmm... tu nu simti niciodata nevoia unui moment de ragaz cu prietenele tale? Gandeste-te ca poate nu a facut-o cu intentia de a te face pe tine sa suferi. Pur is simplu! asa sunt prietenii - te fac sa te detasezi de tot si sa uiti de tot si toate.

IARTA-L! iar daca te iubeste cu adevarat... faze ca aceasta nu se vor mai repeta :*:*:*

7 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Tine la tine. dar prietenii sunt ca o adoua familie.eu cred ca tipul merita o a doua sansa happy cel puntin s-a deranjat sa te sune.Si tu iesi cu prietenele tale in oras big grin.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Nu înseamnă ca a uitat de tine. Oricum şi el are prieteni şi mi se pare normal să aibă nevoie şi de ieşiri de genul. Poate să facă ce vrea şi nu trebuie să te superi pe el pentru ca a vrut să stea o seară cu prietenii.Ai grijă să nu-l pierzi pentru că o să se simtă poate sufocat după un timp.Mergi şi tu o seară cu prietenele şi sunteţi ok

| Ixchel a răspuns:

In 3 cuvinte: Esti o egoista.Il vrei numai in fundul tau.Copilul mai vrea sa respire, sa mai steie la o vorba cu prieteni, sa mai iasa si fara tine.
Chiar crezi ca faptul ca a iesit cu prietenii lui inseamna ca nu te iubeste?
Daca asta crezi te'as sfatui sa il parasesti.De ce? Pentru ca tu nu ai habar ce inseamna a iubiwinking

Ps:Tu la orice miscare a lui ne intrebi pe noi ce sa faci, cum sa reactionezi? asta am dedus din toate intrebarile tale. Tu numai ai decizii proprii si asta o sa te aduca foarte joswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei zicsa uiti de faza aia si sa continui relatia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti prea plina de tinewinking Crezi ca daca sta cu prietenii lui la o bere, nu te mai iubeste? E baiat... e om...are nevoie sa fie inconjurat de prieteni. Tu tot timpul esti dupa el: Ce ai facut? Cum ai facut? cand ai facut?
Odata si odata el o sa se sature.Las'o mai moalewinking

Ps:Tu la orice miscare a lui ne intrebi pe noi ce sa faci (din intrebarile anterioare asta inteleg)? Tu numai ai putere de decizie? Daca tot asa continui ajungi rau :]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa-ti fac un blog... un jurnal online... si daca lumea o sa fie interesata de ce se intampla in fiecare zi intre tine si prietenul tau sa intre si sa comenteze...

| mihai_1757 a răspuns:

Eu cred ca tu nu poti sa stai o clipa fara el asta e rau el a vrut sa stea si el cu parinti lui poate ia rasplatid ci ceva poate avea ceva de vorbit cu ei nu stiu, si nu tea sunat pentru ca nu e politicos cant stai cu cineva sa stai la taclale pe telefon deci nu e vina lui e a ta.