| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani, sunt virgin si vreau sa va pun o intrebare!
Cand am penisul decalotat si imi ating glandul simt un fior si parca mi se inmoaie micioarele, este ceva foarte neplacut!
Mentionez ca mai mereu tin glandul acoperit!
Cand imi dau cu șampon sau saliva pentru masturbare, nu ma mai deranjeaza! Ce pot sa fac?
Si inca ceva ce voiam sa stiu de mult! Nu am purtat niciodata un prezervativ, sunt pe marimi sau se "muleaza" pe penis?
Multumesc mult

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca penisul poate sa aiba dimensiuni foarte diferite, atat ca si lungime fiind cuprins intre 10-11 cm si 28-30 cm cat si grosime de la diametru de 3 cm pana la 6 cm prezervativele sunt fabricate pe marimi incat sa se potriveasca pe penis, exact la fel ca si o haina pe corp de la marimea ''S'' la ''XXXL'' sau pantofii dela marimea ce 35 la 47 in functie de laba piciorului. big grin