| ciordel a întrebat:

Cum pot cuceri o fata de 13 ani daca eu sunt puțin timid și ea mai timida?

Răspuns Câştigător
| Elena567223 a răspuns:

Incearca sa gasesti pasiuni comune cu ea, de exemplu daca ii place sa deseneze, sa calatoreasca sau chiar si jocurile video... prima data te inclini spre ce ii place ei si apoi treptat ii arati si cine esti tu si asa o sa observe daca esti sau nu pe placul ei.
Oricum, sa nu fii dezamagit daca te respinge pentru ca exista multe persoane pe lumea asta care sunt sigura ca te-ar aprecia.
Mult succes si sper sa ti se implineasca ce iti doresti happy

2 răspunsuri:
| 2Dragos2 a răspuns:

Facand lucruri simple, o floare, o ciocolata si lasi timiditatea acasawinking