| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea s-o rezolv HELP
Ea : La noi nu se primeste sa fim impreuna deoarece la o persoana foarte draga de amea ii place de tine, si nu vreau sa o supar.

Ea : tu mie imi placi, dar nu vreau sa ma cert cu ea din cauza asta"

2 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Tu: Zi cine e acea persoana, ma cuplez repede cu ea, o las apoi putem fi impreuna.

| Awesom a răspuns:

Si asta-i nasol, tie sa-ti placa de una si apoi sa-i placa si aleia de tine, dar din cauza uneia care te place nu poti fi cu ea.