| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot rezolva aceasta problema HELP!
"La noi nu se primeste deoarece la o persoana foarte draga de amea ii place de tine,si nu vreau sa o supar
tu mie imi placi, dar nu vreau sa ma cert cu ea din cauza asta"

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Aceasta problema nu are rezolvare, respecta decizia persoanei respective si gata.

greece12
| greece12 a răspuns:

Se pare ca iti place de cineva al carui prieten te place la randul lui.
Si, pentru ca cel de care iti place respecta termenul de prietenie, nu doreste sa faca nimic care ar rani sau distruge prietenia respectiva.
Va trebui sa respecti aceasta hotarare.
Deocamdata, e singura rezolvare.

| neutrino a răspuns:

E naspa rau, cu siguranta ca nimeni nu doreste sa fie in pielea ta.

| Swag12354 a răspuns (pentru neutrino):

N-ai inteles corect intrebarea.