| Angel_5680 a întrebat:

Cum as putea sa aflu daca un baiat nu a avut relatii sexuale dar fara sa il intreb?

12 răspunsuri:
| candora a răspuns:

Cred ca doar cu detectorul de minciuni

| Angel_5680 explică (pentru candora):

Nici dupa comportament nu s-ar putea?

| hotshotb a răspuns:

Pune pe cineva sa il intrebe

| Angel_5680 explică (pentru hotshotb):

Asa nu am sante sa aflu.

| hotshotb a răspuns (pentru Angel_5680):

Oricum nu am ce face... daca e sincer si vrea sa iti zica iti zice daca nu nu.Nici macar doctorii ginecologi nu isi pot da seama daca un baiat mai e virgin sau nu.

| Angel_5680 explică (pentru hotshotb):

Si totusi mersi de ajutor.

| Annim a răspuns:

Controleaza-l la... big grin big grin big grin nici de intrebari nu ai nevoie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii zici,,of of ce virgina sunt, si el o sa zica,, da, sa stii ca te inteleg, si asa iti dai seama((

| i86e2 a răspuns:

Am stropit monitorul cand m-a bufnit rasul la intrebarea ta. Nu ai cum sa afli daca a facut sex sau nu, nu e ca la femei cu virginitatea lor. Nu-i scrie nici pe frunte. Nu ai absolut nicio modalitate de a afla daca a avut relatii sexuale sau nu. Nici daca il intrebi nu poti sa fii sigura, te poate minti.

| MariaLOL a răspuns:

Ce e asa mare lucru sa.l intrebi? La mine in clasa se laudau daca au avut relatii sexuale happy

| Duncan a răspuns (pentru MariaLOL):

Lauda de sine nu miroase a binelaughing...

| MariaLOL a răspuns:

Da' intreaba'l ca nu se rusineaza laughing