| gogu_7651 a întrebat:

Buna sunt baiat si am 22 de ani, Vreau sa va intreb si eu ceva pot sa nu fiu dezvirginat complet avand relatii sexuale dar facandu-le cu prezervativ si cu femei in varsta? Se poate asa ceva? Astept raspuns.multumesc

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu se poate asa ceva. Primul contact sexual te dezvirgineaza complet si neconditionat. Nu poti fi partial sau incomplet virgin. E ca si cum o femeie ar zice: sunt partial gravida.

| TąNyą a răspuns:

Dacă te-ai culcat cu cineva/ te vei culca cu cineva automat devi dezvirginat prin contactul sexual.

FantaSZy.

| Drums a răspuns:

Nu.
ai facut sex ce conteaza,. prezervativul nu pastreaza virginitatea.
laughing