| SiMpOtEa6Qa a întrebat:

Prietenul meu se supara de la orice fleac(cum as putea sa-i dovedesc ca intr-adevar il iubesc? Si ca poate avea incredere in mine? Va roooog ajutati-ma(((*il iubesc ff mult si nu vreau sa-l pierd, suntem deja de jumatate de an impreuna*... dau funda=*

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Daca se simte jignit la glumele tale ar trebuie sa le reformulezi. Fa-i pe plac dar in anumite limite.Nu sunteti doamna invatatoare si elevul mofturos sunteti intr-o relatie deci aveti drepturi egalewinking

1 răspuns:
| ionika17 a răspuns:

Poi cred ca ar trebui sa-i faci tot timpu pe plachee hee. Cred ca nu sti ce-i place si ce il deranjeaza.Eu cred ca ar trebui sa vorbesti cu el. Poate este imatur mai asteapta sa se maturizezehappybafta