| Anne_3934 a întrebat:

Cum as putea sa il fac pe prietenul meu sa se desparta de mine?

Răspuns Câştigător
| Biutzu a răspuns:

Cel mai simplu dai papuci, incepe sail ignori sa stai mai mul ca altii sau ce sa mai insealal

9 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Ii spui pur si simplu ca nu mai vrei sa fii cu el. Dar inainte de asta sa fi sigura ca asta iti doresti si sa nu-ti para rau.

| foxi a răspuns:

Ati ramas.acuplati?

| ruPfashu a răspuns:

Ii spui exact ceea ce simti. Nu e nevoie sa il faci gelos sau sa il faci pe el sa renunte, pentru ca ai putea sa o patesti si tu la randul tau si nu cred ca ti-ar place.

| leader a răspuns:

Ii spui ca totul s-a terminat si ca ti-ai gasit pe altcineva de 10 ori mai bun si mai atent.

| PinguinuL a răspuns:

Si peste doua saptamani ne intrebi cum sa te impaci cu el.

| gusty_6284 a răspuns:

I spui verde in fata ca vrei sa va desp...cu toate ca o sa i fie foarte greu daca tine la tine happysau iti faci inca un id si vb cu el sa vezi ce parere are el daca tine la tine si din astealaughing)asa cred ca o sa reusesti ceva...

| Danyelle a răspuns:

Daca vrei sa-l faci sa sufere, prefa-te ca ai o relatie cu prietenul lui cel mai bun. daca vrei sa nu sufere spune-i ca nu vrei sa-l ranesti, dar chiar nu mai poti fi cu el pentru ca...(gasesti tu un motiv: ca trebuie sa inveti pentru bac ev. nationala, pentru ca ti-a murit pisica etc. big grin) dar veti ramane in continuare prieteni. Sper sa te fi ajutat. Iti doresc mult succes! :*winking

| florin_9807 a răspuns:

Sa te lingi cu altu in fata lui thinking

| Denysweet_6305 a răspuns:

Spune-i in fata ca nu il mai placi ( succes )