| Facăru a întrebat:

Deci e cam ciudat, mie imi place de o fata 1 an mai mare ca mine, ea e in stare sa se desparta de prietenul ei mai mare ca mine cu 4-5 ani,faza e complicata, o alta fata cu 2 ani mai mare ii place de mine, cum as putea so evit pe cea cu 2 ani mai mare ca mine, sa fiu cu cea mai mare cu 1 an(fara sa afle prietenul ei ca eu am declansat despartirea) si totul sa fie bine! Ciudat nu? Dau funda pe cel mai bun raspuns.
P.S. : Fara idiotenii. x(
Sio!

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Nici una, nici alta.
Din moment ce nu vrei nimic cu cea mai mare dintre cele 2, atunci poti considera o situatie evitata, gata.
Cat despre cealalta, sa nu crezi niciodata ca o sa-l lase pe ala pentru tine.
Are deja o relatie, tipul e mai matur si in plus, e mai mare ca ea.
In cazul in care nu vorbim despre o fata cuminte, atunci te poti astepta sa te prosteasca si sa-si paraseasca partenerul.
Insa, asa cum a facut cu el o sa faca si cu tine; nu cred ca o sa vrei asta.

Cautati o fata pe masura ta.
Take care.

2 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Ti as recomanda sa te feresti de fetele care au prieteni! 1 Te Va parasi la fel cum s i a parasit prietenul pentru tine! 2 S ar putea sa aive un prieten extrem de ...violent si sunt toate sansele sa dai de probleme grave ok?!

| Noreasontosimle a răspuns:

Hmlaughing Pai ea decide daca vrea sa ramana cu pr ei sau cu tine. Dar daca ai zis ca e in stare sa se desparta de el pentru u. atunci sa se despartahappy si astfel el nu va avea ce sa ti reproseze tiehappy. Apoi tu vei fi cu fataa, si scapi de cealalta. Pare simplu darthinking ii poate fi greu sa se desparta de pr ei asa dintr-o data si nici tu sa apari imediat. thinking Asta trebuie facut, nu te baga inrelatia ei daca nu se desparte ca nu i frumos si poate ai de aface cu pr ei.hee hee Bafta:*