| d3utzsa a întrebat:

Cum as putea sa il uit p fostul meu iubit de care m-am despartit aseara?

am fost 4 luni impreuna si ne-am despartit din niste prostiioh go on

7 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

O relatie are si bune si rele, o despartire are un motiv grav zic eu, si daca tu spui ca au fost prostii, nu crezi ca mai merita o sansa?
la ce intrebare prosteasca ai pus, nu-ti dau mai mult de 13 ani.
la ce pana mea aveti voi relatii cand sunteti atat de imaturi?

| TrollHeart a răspuns:

Pai cupleaza-te cu altul! lasa id tau de mess aici si poate te cuplezi cu unul din nou laughing laughing laughing tongue

| Pavel5479 a răspuns:

Ar fi bine sa va impacati daca v-ati certat de la niste prostii... big grin

| zapalicii a răspuns:

Ff usor`! 4 luni nu e multwinking nu te mai gandesti la el'. demonstreazai ca esti mai tare. si ca poti avea 1000 ca elwinkingsi'. ''prostii'' sunt in orice relatie'.winking dar. o data ce v'ati despartzit. trebuie sa il uitiwinking

sper ca te'am ajutatwinking

| SilviaBlur a răspuns:

Practic, te contrazici singura. Pe de o parte spui ca v-ati despartit din cauza unor prostii (deci regreti), iar pe de alta parte postezi o intrebare asteptand revelatia divina "cum sa-l uit?", desi sunteti despartiti doar de o zi.
Mai intai, da-ti seama de ce vrei/simti, iar apoi gandeste-te la ce e de facut. Eu cred ca iti lipseste ceva foarte important, si anume maturitatea.Cum te poti astepta sa iti rezolve altii problemele? Chiar crezi ca exista un raspuns-tip pentru asa ceva? Te astepti ca un utilizator TPU sa il cunoasca mai bine decat tine, cumva? Grow up, kid!

| vreaumuzica a răspuns:

4luni=pistol cu apa si scoate si bulerolling on the floor))

| katherine7481 a răspuns:

Imi pare rau! poate e mai bine asa.gandestete la partile lui negative.cauta alt baiat.sau daca il vrei inapoi poti sa ii arati ca esti perfecta.din moment ce ati fost impreuna cred ca stii gusturile.fa alte activitati.petrece timp cu prietenii si vei reusii