| Anna_5295 a întrebat:

Cum as putea sa am o relatie de amicitie cu fostul meu iubit?(ne-am despartit de 4 luni). Imi doresc asta pentru ca sunt o fire sociabila si iubitoare :X
dau fundita!

Răspuns Câştigător
| emillie a răspuns:

Asta incerc si eulaughingnumai ca nu stiu ce subiecte sa abordez pentru a ma baga in seama...de vorbit mai vorbim, dar nu asa mult.
oricum, succes

6 răspunsuri:
| oanamaria a răspuns:

Comporta-te normal, vorbiti ca niste amici si clarifica faptul ca esti fericita ca puteti continua relatia ca prieteni, si ca esti bucuroasa ca il poti considera chiar un fratehappy

| silver19 a răspuns:

Pai depinde cum s-a terminat relatia dintre voi doi! daca a fost ceva serios e cam greu dar nu imposibil, dar daca a fost ceva de scurta durata... nimic serios puteti sa deveniti chiar cei mai buni prieteniwinking

| GabiCh93 a răspuns:

Cere-i sa fiti amicihappy

| Anna_5295 explică:

Am incercat, dar e un tip mai "sucit". el mereu trebuie sa aiba dreptate si e f.ascuns in el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vb cu el... spune-i ca tii la el si dupa totul vine de la sine:X...

| roxyyoyo a răspuns:

Exact asa am patit si eu...
daca sunteti certati si nu mai tineti legatura fa tu primul pas si baga-l in seama