| Iepurasgirl a întrebat:

Dupa ce m-am despartit de fostul iubit acum 3 luni si dupa astea 3 luni m-a sunat ce ar insemna

Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

Este grijuliu şi vrea să vadă ce mai faci cum te simţi, este un semn, depinde cum îl înţelegi tu dar cred că vrea motiv de împăcare, succes!

2 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Depinde de motivele pentru care v-ati despartit.De obicei impacarile survenite dupa o perioada de timp de pauza, sunt mai trainice, daca in timpul despartirii fiecare si-a analizat mai temeinic sentimentele fata de celalalt.In caz contrar, reluarea unei relatii dupa o serie de,, rateuri,, nu duce la esecuri.

| Caramlee a răspuns:

Poate inca vrea sa fie cu tine poate vrea o a doua sansa cine stie...