| alexutzza_1516 a întrebat:

Cum as putea sa surprind in mod placut pe un baiat? dati-mi va rog cateva ideihappy

9 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Sari in pielea goala de dupa usa. Sigur va fi surprins. Placut, probabil, dupa ce ii trece socul.

| Cosmin a răspuns:

Mai, acu depinde si de preferintele baiatului... sfatul lui psiholoaga poate fi destul de nasol; dc? poate face baiatul infarct si s-a dus cu fericirea! Glumesc! Incearca sa afli ceea ce ii place si apoi pune in aplicare!

| :*:*Dya:*:* a răspuns:

Saruta-l pe neasteptate k sigur va fi surprinswinking

Răspuns utilizator avertizat
| kenzo a răspuns:

Deodata ce ai incadrat in sectiunea "dragoste si sex" te poti gandi la ceva pe dom asta. o seara romantica ...si de acolo te descurci tu.

| oaiapufoasa24 a răspuns:

Daca iti place de el, cand va intalniti, ii poti da o imbratisare. Daca ii place si lui de tine, macar putin, il poti sarutahee hee un pupic mic pe buze. big grin Ii poti face un mic cadou...

| caramelitamia a răspuns:

Sigur, multi ar zice : ''cu o haina draguta, cu un machiaj mai special '' dar sa recunoastem, putini baiezti stiu ce e ''in trend'' in materie de imbracamine, iar daca e vorba de un baiat cam de 12-13 ani, sigur nu prea se va uita la imbracaminte. asa ca, sfatul meu este sa ii zici ca'ti place trupa pe care el o asculta [dar atentzie, nu trebuie sa te transformi in geamana lui, sa ascultzi non-stop aceleasi trupe ] sa il chemi cu tine la plimbare cam asa ''hai cu mine in parc, sa ne plimbam '' sunt putine sanse sa te refuze, doar daca este un badaran, sau este total neinteresat de tine. Iar cand va plimbatzi poti sa'l faci sa et placa mai mult, decat de exemplu pe mess, deoarece este doar cu tine, si atent al tien, al ce ii zici, iar apoi cand discutzti despre muzica, filem, o sa ajungetzi sa discutatzi si despre realtzii, etc. dar ai grija sa nu vorbesti doar tu, sa'l intrebi cate ceva, si chestii. important este sa va plimbatzi impreuna, pentru ca atunci e ca si al tau :-p. succes!winking

| ciumpi a răspuns:

Ii dai un pumn in făţău

| felina a răspuns:

Il iei prin surprindere sarutandu-l pe gat pasionalwinkingMi mi s-a intamplat si am fost surprinsa(depinde si de sarut)