| KaiSmile27 a întrebat:

Cum ați reacționa dacă sunteți la cinema singuri cu iubitul, soțul și acesta va baga mâna în pantaloni și se joacă cu pasarică?

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Uhh la la, mi-as baga si eu mana la sot in pantaloni dacă aș fi femeie

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nota 10 pentru intrebare

| KaiSmile27 explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Eu cred ca ar trebui sa se facă categorie separata pentru genul acesta de întrebări?

| RAY a răspuns:

Romancele sunt pudice,timide, nu le vezi pe toate strazile din europa sau pe video chat, only, nu ele se marita cu burta dar sunt virgine, fecioare

| LordCristobal a răspuns:

Daca as fi fata m-as juca si eu cu pasarelul lui.
Super tare intrebarea, asa in stilul lui VerginicaVacaGrasa, cred ca si el o sa adore intrebarea ta.laughing)

| iulia0514 a răspuns:

L-aș denunta la protecția animalelorsad