| anonim_4396 a întrebat:

Cum credeti ca este mai bine sa fac pentru prima oara? Protejat sau neprotejat?

Răspuns Câştigător
| Criiistinutsa a răspuns:

Protejat,logichappy.
Chiar daca e prima data crezi ca nu poti ramane insarcinatahappy?

| DelliCCioaSSa a răspuns (pentru Criiistinutsa):

Depinde.Se pot lua anticonceptionale dupa.thinking

6 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Cel mai bine e protejat, sau preferi sa iti distrugi libertatea schimband scutecele bastardului tau?

| DelliCCioaSSa a răspuns (pentru elasexygagica):

Aveti dreptate. Multumesc pentru raspunsuri >big grin

| NatureSelf a răspuns:

Poti s-o faci cum iti spun instictele, important este sa nu lasi urme, intelegi?

| diminutiv a răspuns:

Nu conteaza. In gaura sa fie.

| Ancutzazurly a răspuns:

Clar, protejat! asta daca nu vrei copii din prima tongue. A fost o intrebare ceva de genul...sa fac copil din prima sau mai astept?